10 nejlepších kosmetických značek

V tomto článku Vám přinášíme 10 nejlepších značek kosmetických produktů. Snažili jsme se zařadit značky nejen přírodní, ale i syntetické, luxusní, ale i ty, které běžně koupíte v drogerii.

#1 Retrouvé

retrouveTato luxusní značka nabízí omlazující produkty, plné přírodních ingrediencí. Její produkty jsou poněkud dražší, zato k použití nespotřebujeme z produktu téměř nic, a to díky vysoké koncentraci. Cenově je však pro většinu z nás nedostupná, zato v celosvětovém měřítku je velice oblíbená.

#2 Benefit

Zkrášlující kosmetika Benefit se těší popularitě u nás i v zahraničí. Její velkou předností jsou velice lákavé obaly a kvalitní produkty.

#3 MAC

Líčidla od této firmy zná každý, kdo se líčení zajímá. Výrobky MAC jsou velice oblíbené a často používané také známými osobnostmi a předními vizážisty.

#4 NARS

Tato značka je na vzestupu především díky svým tvářenkám, speciálně odstínu Orgasm, o kterém se tvrdí, že sluší každému tónu pleti. Velký boom tato značka zažila díky YouTube, kde jej pozitivně hodnotilo velké množství lidí.

#5 Nivea

Značka Nivea je (nejen) u nás na trhu již opravdu dlouho a praktický každý o ní slyšel nebo jí měl (má) doma. Je až obdivuhodné, jak se tato kosmetika dokázala udržet na trhu po tak dlouhou dobu.

#6 Lancóme

Také známý výrobce kosmetiky, který nabízí produkty z řady péče o pleť, líčení i parfémy. Zakládá si na tradici a kvalitě a její produkty se cenově řadí do vyšší kategorie.

#7 Shiseido

Je japonskou značkou (také vyšší cenové kategorie), nabízející kvalitní péči o pleť i líčidla. Její obliba roste nejen u nás ale i ve světě.

#8 100% Pure

Tato značka není natolik rozšířená a známá jako jiné, ale podle nás stojí za zmínku díky nabízené kvalitě a k tomu 100% přírodním složkám. Značka má také certifikaci netestování na zvířatech.

#9 Alterna

Přírodní kosmetika, jejíž přípravky často nesou nejen certifikaci Ecocert ale také fairtrade (zvláště u olejíčků).

#10 Urtekram

Tato ekologická značka je také čím dál známější právě díky její certifikaci Ecocert a přírodnímu BIO složení. Pochází z Dánska, ale prodává se i na našem trhu, kde jí stoupá popularita.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.