Beauty trendy na sociálních sítích

Téměř každý člověk již někdy přišel do styku se sociálními sítěmi. Jejich vliv v poslední době prudce vzrostl, a proto jsme se rozhodli Vám ukázat, jaké jsou nynější trendy na těch nejznámějších. Samozřejmě mysleme na to, že před kamerou nebo na fotografii může makeup vypadat jinak, než v realitě.

Jednoznačný trend na sociálních sítích – konturování

Pravděpodobně jste postřehli nějaké to video nebo fotografie dívek s bláznivě pomalovanými obličeji, které se po rozetření těchto divokých linek promění v krásky. Spousta dívek a žen propadá kouzlu konturování obličeje především díky tomu, že pokud víte jak na to, dokážete se prakticky proměnit v jiného člověka. I když nejste profesionálové a malujete se spíše jen do práce, oceníte schopnosti přirozeného konturování. To Vám totiž dodá tvar a zvýrazní linie, díky čemuž bude Váš obličej výraznější a jasnější.

Líčení očí

eye_makeupVelký důraz se dává na líčení očí, a především řas. Moderní jsou panenkovské oči s dlouhými řasami, často také s umělými (či prodlouženými) řasami. Pokud to jinak s líčením nepřeženete, a při používání umělých řas sáhnete po těch kratších, můžete docílit krásného makeupu. Sáhnete-li po řasách dlouhých a k tomu přidáte divoké oční stíny, můžete ve výsledku vypadat přesně opačně, než byste si přály (pokud nejdete na party nebo focení).

Baking – metoda pro zvýraznění očí

Tento způsob je velice populární na sociálních sítích. Jedná se o použití většího množství pudru na korekturu v oblasti pod očima (očních váčků). Provádí se tak, že si po nanesení makeupu nanesete na oči oční krém. Poté na toto místo aplikujete korektor, který rozetřete. Na to pak nanesete ve tvaru písmene V velké množství světlého nebo transparentního pudru. Pudr na chvíli necháte být a po chvíli nadbytečné množství sundáte pomocí štětce s trochou pudru ve Vašem odstínu. V případě, že máte za sebou náročnou noc, nebo máte opravdu velké a výrazné kruhy pod očima, metodu jednoznačně vyzkoušejte. Dávejte ale pozor, abyste to nepřehnaly a nevypadaly spíše jako klaun nebo panda.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.