Luxusní lázeňské ošetření Vaší pleti

Zimní období se vyznačuje nedostatkem slunečního světla, deficitem vitaminů a celkově větší mírou zátěže pro lidský organismus. Je na čase doplnit chybějící energii! Čím byste měli začít? Nejjednodušší cesta je spojená s ošetřením pleti. Pleť je jakýmsi indikátorem současného stavu vašeho organismu. Když jste odpočati a plné sil, záříte zdravím a vaše pleť vypadá svěže. Pokud jste ve stresu, trpíte nedostatkem spánku či příliš času trávíte vsedě u počítače na webových stránkách, projevuje se to i na vzhledu vaší pleti.

Jak online hry souvisí se vzhledem pleti

spa treatments for your skinJe obecně známo, že čas strávený na počítači příliš neprospívá zdraví. Nicméně pokud patříte mezi příznivce online her a rádi po večerech zavítáte na web online kasina http://cz.casino-epoca.org/ nemusíte se svého koníčku hned vzdát. Hrání v online kasinu možná není až tak prospěšné pro váš odpočinek, je však bez pochyb přínosné pro domácí rozpočet. Kdo by se nechtěl troufnout na výhru jackpotu? Navíc pomocí jednoduchých domácích ošetření docílíte zdravého a odpočatého vzhledu. Nikdo tak při prvním pohledu nepozná, jak trávíte volný čas.

Wellness procedury doma

Ošetření pleti na špičkové úrovni můžete hravě zvládnout i doma. Nemusíte ani mít hromadu kosmetických přípravků, bude vám stačit pár přírodních olejů. Například eukalyptový olej disponuje dezinfekčními účinky, olej čajovníku má vynikající antibakteriální a protizánětlivé účinky. Díky olejovému ošetření v kombinaci s parní lázní bude vaše pleť dokonale vyčištěná a hebká na dotek. Po ošetření zkuste pleť nechat odpočinout, neaplikujte hned žádný parfemovaný krém či jiný kosmetický přípravek.

Lázeňské ošetření pleti

Pokud však toužíte po skutečně luxusním ošetření, vydejte se radši do lázní. Můžete si zarezervovat víkendový lázeňský pobyt nebo se domluvit pouze na jednorázovém kosmetickém ošetření. Spousta lázní nabízí programy na vyčištění a regeneraci pleti. Lázeňská ošetření se vyznačují hluboce relaxačními a revitalizujícími účinky. Nemohou však plně nahradit pestrou stravu a dostatek pohybu v každodenním životě.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.