Nejhorší trendy v líčení v historii

V tomto článku Vám přinášíme ty nejhorší trendy v líčení, kterým se dnes většina z nás pokouší vyhnout. Podívejte se s námi, které to jsou:

Příliš tenké obočí

Dnes je moderní husté obočí a jakkoli tenké obočí je nemyslitelné. Kdysi (a ne zase tak moc dávno) se obočí vytrhávalo tak, že zbyla ideálně jen tenká linka. Je fakt, že asi nic by se nemělo přehánět a i husté obočí bychom měli mít pod kontrolou, aby se nám nevymklo z rukou. Ale tenká linka (nebo nedejbože domalovaná tužkou) opravdu sluší málo komu.

Tmavší odstín tužky na rty

Pravděpodobně se tužka v tmavším odstínu nanášela proto, aby rty vypadaly opticky větší. Nicméně pokud Vám jde linka vidět, rozhodně to není nic, co by vypadalo přirozeně a hezky. Dávat pozor bychom si měly také, i když používáme stejnou barvu tužky jako rtěnky. Dokud lemujeme pouze kraj rtů a tužkou nevyplňujeme vnitřek, musíme pravidelně nanášet rtěnku, protože ta se vymývá vždy rychleji – ale tužka zůstává.

Bílé, nebo až příliš světlé rty

Velice populární bylo také používání velice světlých, stříbrných a zlatých odlesků rtěnek. Jde o extravagantní trend, který většinou akorát způsobil to, že nositelka často vypadala nemocně.

Černá rtěnka

black_lipstickDruhým extrémem po stříbrných rtech jsou rty černé. Světlejší varianty do fialova mohou některým z nás slušet, ale temné černé rty? Ty opravdu přitažlivě nevypadají.

Příliš velké množství bronzeru

Mnoho z nás tuto chybu dělá dodnes. Bronzer by se neměl nanášet na celý obličej a už vůbec ne nijak výrazně. Raději jej naneste po stranách obličeje, kde jím vykreslete číslici 3. Líčení pak bude vypadat mnohem víc přirozeně.

Slepující řasenky

Někdy se nám stane, že do této pasti nechtěně spadneme, když si pořídíme špatnou a nekvalitní řasenku. Byly ale doby, kdy mít řasy slepené bylo IN! Tento trend je již naštěstí pryč a množství řasenek s takovýmto efektem je již minimální.

Celkově musíme říci, že i když se sem tam objeví trend, při kterém se nestačíme divit, čeho všeho jsou lidé schopni, snažíme se dnes o to, aby vše vypadalo co nejpřirozeněji.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.