Ty nejlepší luxusní produkty

Přemýšlíte, čím rozmazlit sebe nebo někoho blízkého? Ukážeme Vám několik produktů, které dokáží navodit atmosféru luxusu!

Tělo

Není na škodu si čas od času napustit vanu, zapálit svíčku a jen tak vypnout při nikým nerušené koupeli. vannaCo takhle to ještě vylepšit a do vany přihodit luxusní pěnu, nebo olejíček (nebo obojí!)? Z domu se tak na chvíli přenesete na luxusní dovolenou. Koupit můžete také kombinaci oleje a pěny, speciální sůl, nebo koupelovou bombu.

Péče o obličej

Pokud si chcete vytvořit alespoň na chvíli domácí lázně, kupte si kvalitní masku na obličej. K dostání je nepřeberné množství – je libo čokoládová, malinová, čerstvá nebo s výtažky z mrtvého moře? Rozmazlete své smysly maskou s nádhernou vůní, která bude 15 minut zkrášlovat Vaši pleť.

Další možností, jak svou pleť hýčkat luxusem je dopřát jí luxusní sérum. Stačí vybrat to správné podle potřeb Vaší pleti. Je libo sérum s čistě přírodními olejíčky nebo liftingové které Váš vzhled omladí? Kvalitní sérum dokáže s mnohými problémy zatočit raz dva.

Ruce

Při spoustě činností naše ruce trpí. Není proto na škodu, čas od času jim ulevit a dopřát jim trochu luxusu. Zkuste se poohlédnout po maskách a zábalech na ruce. Stačí večer namazat, nasadit speciální rukavice a ráno se probudit do krásy a neodolatelně hladkých rukou!

Nohy

Nosíte-li podpatky, nebo hodně sportujete, Vaše nohy pravděpodobně trpí. Dopřejte jim domácí lázeň a pedikúru. Dnes si můžete koupit speciální produkty k vytvoření lázní pro nohy téměř v každé drogerii. Lázeň můžete obohatit zábalem na nohy, ve kterém je můžete klidně nechat i přes noc.

Líčidla

Ať už je používáte jen jednou za čas, nebo denně, určitě by každou z nás potěšil nějaký ten luxusní kousek do sbírky. Porozhlédněte se po luxusní rtěnce, která Vaše rty bude hýčkat a zároveň neztratí svou barvu. Nebo se poohlédněte po luxusních paletkách s líčidly. Na výběr je z paletek očních stínů, rtěnek, nebo paletek s kombinacemi několika druhů líčidel, které jsou zároveň velice praktické, jelikož zabírají mnohem méně místa a můžeme je tak všude brát s sebou.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.